Civilinės saugos pratybos

Parašyta 2014-04-04 Peržiūros: 401

Balandžio 3 dieną antros pamokos metu mūsų mokykloje vyko civilinės saugos pratybos. Visa mokyklos bendruomenė, išgirdusi pavojaus signalą, organizuotai paliko mokyklos pastatą ir susirinko mokyklos stadione.
Pratybų metu siekta priminti mokiniams ir progimnazijos darbuotojams, koks signalas reiškia pavojų, kaip drausmingai ir tiksliai turi būti vykdomas evakuacijos planas, kaip svarbu kuo saugiau ir greičiau išeiti iš pastato, kuriame likti pavojinga.
Grįžę į klases mokiniai aptarė pratybas ir teisingus ar klaidingus veiksmus, dalijosi turimomis žiniomis ir įgyta patirtimi, modeliavo galimas grėsmes kilus panikai ar kitoms nenumatytoms kliūtims. Manome, kad būtent praktika paremtos teorinės žinios padės formuoti reikiamas kompetencijas esant ekstremalioms situacijoms ir užtikrins visų mūsų saugumą.