6-8 klasių mokslo metų pabaiga

Parašyta 17 Birželio 04 Peržiūros: 405

Birželio 2 dieną mūsų progimnazijos mokiniai ir mokytojai rinkosi į aktų salę atšvęsti mokslo metų pabaigą ir išlydėti į gimnazijas aštuntokus. Šventę pradėjo aštuntokai. Jie pasidžiaugė gražiausiomis mokykloje praleistomis akimirkomis, padėkojo mokytojams, tėveliams, auklėtojoms, mokyklos darbuotojams, grojo, dainavo deklamavo. Būsimiems aštuntokams perdavė testamentą ir simbolinį mokyklos raktą. Direktorė mokiniams įteikė statulėles ir padėkas už pasiekimus ir už padarytą mokymosi pažangą, apdovanojo olimpiadų, konkursų nugalėtojus ir prizininkus, sportininkus, įteikė pažymėjimus. Nuoširdžiausius padėkos žodžius mokyklai, mokytojams, auklėtojams skyrė ir moksleivių tėvai. Tradiciškai šventės pabaigoje sudainavo mokyklos dainą ir aidint aplodismentams paliko salę, klasę, mokyklą. Linkime aštuntokams ir visiems mūsų progimnazijos moksleiviams gražios ir saugios vasaros!

8a klasės vadovė Ana Ovčinikova