Popietė „Sportuok su šeima“

Parašyta 2017-05-31 Peržiūros: 318

3b klasės mokiniai ir tėveliai 29 d. rinkosi mokyklos sporto salėje į popietę „Sportuok su šeima“. Tėveliai su vaikais susirinko ne tik pasportuoti, bet ir pabendrauti, geriau pažinti vieni kitus.
Trečiokai pasigyrė apie pasiekimus sporte (lanko dziudo, karate, krepšinio, futbolo treniruotes, baseiną) ir apie pasiekimus kitoje popamokinėje veikloje (lanko dailės, dizaino, „Kūrybos taku“, „Gamtos tyrėjų klubą“, muzikos mokyklą, keramikos būrelį).
Po to susirinkusieji varžėsi estafetėse, žaidė kvadratą. Pralaimėjusiųjų nebuvo, nes išsiskirstė nors ir pavargę, bet su puikia nuotaika.

Pradinio ugdymo mokytoja Loreta Januškevičienė