„Tavo ir mano tapatybė“ artėjančio Lietuvos šimtmečio tematiką atitinkančių ženklų kūrimo konkurso nugalėtojai

Parašyta 17 Geg 31 Peržiūros: 283

Utenos kolegijos projekto „Tavo ir mano tapatybė“ iniciatyvinė grupė skelbė artėjančio Lietuvos šimtmečio tematiką atitinkančių ženklų kūrimo konkursą. Ženkle meninėmis raiškos priemonėmis turėjo būti atskleista „Tavo ir mano tapatybė“ ir /ar artėjančio Lietuvos šimtmečio tematika. Pristatant ženklą, reikėjo pateikti trumpą sukurto ženklo aprašą apie eskize naudotų spalvų ir objektų simbolinę reikšmę. Nugalėjo Utenos Vyturių progimnazijos mokinių Emilijos Miškinytės, Saulės Šileikytės, Kotrynos Gečiauskaitės, Viktorijos Arelytės kurti ženklai. Emilijos Miškinytės ir Viktorijos Arelytės sukurti ženklai komisijos narių pripažinti pačiais įspūdingiausiais. Visi konkurso nugalėtojai gegužės 17 d. Taurapilyje UPRESS studijoje galėjo stebėti, kaip jų ženklai atgyja ant marškinėlių ir maišelių. Laimėjusieji buvo apdovanoti marškinėliais ir drobiniais maišeliais su jų kurtais ženklu bei specialiais prizais.
Konkurso nugalėtojų ženklai bus naudojami įvairiais formatais ant marškinėlių, maišelių, spaudoje, internetinėje erdvėje, informaciniuose-reklaminiuose leidiniuose ir kt. kaip projekto „Tavo ir mano tapatybė“ prekės ženklas. Didžiuojamės kūrybingais mokiniais!

Edita Ramelienė, dailės mokytoja