Čiru viru

Parašyta 2014-03-01 Peržiūros: 578

Čiru viru, pavasaris,
Da neišėja pašalas.
Aradėliai dyki,
A vaikeliai pliki!
Vasario 26 dieną darželyje „Želmenėlis" vyko rajono lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų šventė „Čirvirvyras". Joje dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai. Patys jauniausieji šventės dalyviai Miglė Daneikaitė ir Arminas Čekuolis iš 1a klasės. Juos sekti sakmes aukštaičių tarme išmokė mokytoja Angelė Marcinkevičienė. Malonu buvo klausyti 3a klasės mokinės Gabijos Tumelionytės sekamos pasakos. Jos mokytoja Regina Rimkienė. Raiškiai, aiškiai kūrinėlius pasakojo 4b klasės mokinė Kotryna Katinaitė, mokytoja Loreta Januškevičienė ir 4c klasės mokinė Indrė Pinkevičiūtė, kurią paruošė mokytoja Aldona Belopetravičienė.
Nuoširdžiai dėkojame mokiniams, kurie puoselėja mūsų gimtąją tarmę.

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla