Kūrybinių, tiriamųjų projektinių darbų konferencija „Laiko ženklai“

Parašyta 2017-05-28 Peržiūros: 368

Gegužės 25 d. Vyturių progimnazijoje vyko 5-8 klasių kūrybinių, tiriamųjų projektinių darbų konferencija „Laiko ženklai“, kurioje mokiniai pristatė per mokslo metus vykdytus projektus, susipažino su bendraamžių vykdomais tiriamaisiais darbais, pasidalino gerąja darbo patirtimi. Buvo pristatyta 11 projektų: „Kovarniai: ir mes šios žemės vaikai“, „Kelionė į chemijos pažinimo šalį“, „Gyvenimo medis“, „Tavo ir mano tapatybė“, „Stalo žaidimas viduramžių tema tarptautiniame Erasmus+ projekte „Your history is our history“, „Origami kūryba tarptautiniame e-Twining projekte „Folding our ideas“, „Vaisiai ir daržovės iš viso pasaulio“, „Piešiniai koordinačių plokštumoje“, „Kristalų lūžio rodiklio nustatymas“, „Lietuvos priešistorė“, „Vasaros atspindžiai“.
Dėkojame mokiniams, jų mokytojams už įdomius, originalius, informatyvius pristatymus. Gražios vasaros ir naujų idėjų būsimiems projektiniams darbams!


Regina Bernotienė

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla