Mažųjų svečių koncertas Vyturių progimnazijos bendruomenei

Parašyta 2017-05-28 Peržiūros: 449

Gegužės 24 d. į aktų salę skubėjo mokiniai pasiklausyti svečių, atvykusių iš Vilniaus Šolomo Aleichemo OTR gimnazijos, koncerto. Draugystė su šia mokykla užsimezgė prieš metus. Mūsų mokyklos etnografinis būrelis su vadovėmis Aldona Guobužiene ir Almante Šimonėliene svečiavosi ir koncertavo jų mokyklos bendruomenei. Salėje susirinkusiems žiūrovams linksmai, nuotaikingai, įtaigiai skambėjo antrokų ansamblio dainos, lydimos grakščių judesių. Ansambliui vadovauja mokytoja Rasa Belgerienė , akomponuoja Jovita Štikelienė.
Po koncerto svečiai vyko į ekskursiją po Uteną. Mokytoja Roma Jančauskienė smalsiems svečiams aprodė Uteną, papasakojo apie senamiestį, Utenio pilį. Linksmai nusiteikę vaikai greitai užkopė į Narkūnų piliakalnį, iš kur buvo matyti Utenaitės upelis ir žali jos šlaitai.
Po to svečiavosi Leliūnuose Vytauto Valiušio keramikos muziejuje.

Pradinio ugdymo mokytoja Loreta Januškevičienė

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla