Rašau Lietuvos vardą

Parašyta 2017-05-24 Peržiūros: 297

Kiekvienais metais „Versmės“ leidykla organizuoja konkursą „Rašau Lietuvos vardą“. Konkurso dalyviai prašomi užrašyti Lietuvos vardą kuo prasmingiau, įspūdingiau, gražiau, naujoviškiau. Šiais metais į leidyklą savo darbus siuntė ir mūsų mokyklos 2b, 3a ir 3b klasių mokiniai. Organizatorių balsų dauguma 3a klasės mokinio Igno Petravičiaus darbas pripažintas pačiu gražiausiu ir paskelbtas konkurso nugalėtoju.

Pradinio ugdymo mokytoja Aldona Belopetravičienė

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla