Daugiau nei profesinio veiklinimo išvyka

Parašyta 2017-05-17 Peržiūros: 377

Vieną gražų rytą mūsų progimnazijos šeštosios a ir šeštosios b klasių mokiniai pėsti iškeliavo į ekskursiją. Pirmiausia jie aplankė Kančių kalnelį prie Dauniškio ežero, kur stovi šv. mergelės Marijos, kankinių karalienės koplyčia, vėliau stabtelėjo prie buvusio KGB pastato Aušros gatvėje. Iš čia patraukė į Utenos rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biurą, kur ne tik susipažino su čia dirbančių žmonių profesijomis, bet ir pakartojo pirmosios pagalbos taisyklės, daug ką išbandė patys. Moksleiviai aplankė ir Utenos kraštotyros muziejų, susipažino su Utenos miesto istorija, sužinojo, kokių profesijų žmonės tampa muziejininkais. Muziejuje dirba ir istorikai, ir archeologai, ir muzikologai, ir filologai.

Lietuvių kalbos mokytoja Regina Zapolskienė