Kelionė į Žalvario parką

Parašyta 2017-05-16 Peržiūros: 712

Gegužės 9 dieną 8a klasės mokiniai nusprendė atsipūsti nuo pamokų, standartizuotų testų maratono. Nuvyko į Molėtų rajoną kur apsilankė „Žalvario parke“. Parko šeimininkas A. Nomeika papasakojo parko atsiradimo istorija, o paskui prasidėjo „šėlionės“: orientacinės varžybos po parką, šūvis iš patrankos, linksmoji ekskursija po parką (Robinhudo namas, Puntukas, Kreivų veidrodžių kambarys ir t. t.). Didžiausią įspūdį paliko: kliūčių ruožas „Pelkė“, bėgimas su penkiavietėmis slidėmis, batutas, boksas, SUMO, maudynės kamuoliukų baseine. Kepėme šašlykus, bei dešreles ir susėdome prie bendro stalo „Tvarte“. Vėliau šokome diskotekoje. Ši išvyka paliko didžiulį įspūdį ir siūlome kitiems ten apsilankyti ir parsivežti į Uteną daug įspūdžių.

Rusų kalbos mokytoja Ana Ovčinikova

Mokyklos filosofija

2020 21 mokyklos filosofija (2)