Trečiasis būsimųjų pirmaklasių šeštadienis mokykloje

Parašyta 2017-05-09 Peržiūros: 267

Žingeidūs būsimieji pirmaklasiai šeštadienį vėl leido mokykloje. Pirmosios pamokėlės metu vaikai kartu su muzikos mokytoju Linu Vaitiekėnu keliavo į garsų pasaulį, kur spėjo susipažinti su visais mokyklos muzikos instrumentais: ir klavišiniais, ir styginiais, ir mušamaisiais, ir pučiamaisiais. Gal būtų orkestrą sukūrę ir labai gražiai pagroję, bet nuskambėjo skambutis. Antroji pamokėlė buvo ne mažiau įdomi – Robotuko darbai. Robotukas moka rinkti šiukšles, statyti namelį, perkrauti krovinius į kitą vietą. Darbštuolis! Per trečią pamokėlę vaikai su dailės mokytoja Edita Rameliene keliavo pas spalvas. Čia teko ir patiems paplušėti, kad ir kiaušinis, ir kiškutis taptų spalvingi ir gražūs.
Gegužės 13 dieną būsimieji moksleiviai vėl atvyks į mokyklą.