Kelionė į chemijos pažinimo šalį

Parašyta 2017-05-09 Peržiūros: 418

8b klasės mokiniai Gabija Žebelovič, Edgaras Tumelionis ir Ignas Čepė svečiavosi 4b klasėje. Vadovaujant chemijos mokytojai Daivai Kunigėlienei aštuntokai atvėrė paslaptingas chemijos karalystės duris. Norėdami paskatinti mokinius domėtis gamtos mokslais jie demonstravo chemijos bandymus.
Chemija – tai mokslas apie medžiagas ir vienų medžiagų virtimą kitomis. Toks cheminis kitimas vadinamas chemine reakcija. Aštuntokai,bandymų metu demonstruodami ant stalo išsiveržiantį vulkaną, kepdami pyragą, sukeldami sprogimus, viena spalva keisdami kitą spalvą bei sukeldami dūmus ir ugnį, stebino ketvirtokus.Tad pastarieji įsitikino, kad jų laukia daug dar nepažintų ir itin įdomių mokslo labirintų.

Pradinio ugdymo mokytoja Aldona Guobužienė