Dailės olimpiadoje prizinės vietos

Parašyta 2017-05-04 Peržiūros: 378

Balandžio 28 d. Utenos Krašuonos progimnazijoje vyko Utenos rajono bendrojo ugdymo mokyklų 5 - 8 klasių mokinių dailės olimpiada „Tautinio kostiumo interpretacija“, skirta Tautinio kostiumo metams. Olimpiados dalyviai kuriant darbus turėjo remtis tradicija ir tautinių motyvų interpretacija, ieškoti savitų priemonių temai atskleisti. Mūsų mokyklą atstovavo keturios mokinės: Saulė Šileikytė 6a, Gabija Gaučytė 6a, Saulė Aleknaitė 8a ir Viktorija Arelytė iš 8a klasės. Iš gausaus dalyvių būrio Saulė Šileikytė 6a, užėmė II-ją vietą, o 8a Saulė Aleknaitė, III-ją vietą. Džiaugiamės dalyvių darbais, sveikiname laimėtojas.

Dailės mokytoja Edita Ramelienė