Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“
Mokyklu aprupinimas priemonem

Erasmus+ LELETO leidinys

Nuorodos

 

 

 

 

 

 

smm

Utenos jaunimo1

Svietimo centras

emokykla 

LM

NSA 

 

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Nuo 2015-01-01

Tarptautinių projektų sklaida

Parašyta 2017-05-02 Peržiūros: 289

Jau ne kartą buvo pristatytos veiklos, kurias atlieka mūsų mokyklos mokiniai tarptautiniuose eTwinning projektuose. Balandžio 28 dieną vykdomų projektų koordinatorės, mokytojos J. Bimbienė ir L. Kaulinienė, pasitelkę informacinių technologijų priemones, pravedė integruotas anglų kalbos ir technologijų pamokas mokyklos mokiniams. Šių pamokų tikslas skleisti informaciją apie užsienio partnerių vykdomą projektinį darbą. Mūsų mokiniams buvo parodyta video medžiaga, kuri leido geriau pažinti kitų Europos šalių kultūrą, papročius bei tradicijas.

Technologijų mokytoja Loreta Kaulinienė

Mokyklos filosofija

2020 21 mokyklos filosofija (2)

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

 

Vyturio leidykla