Tarptautinių projektų sklaida

Parašyta 2017-05-02 Peržiūros: 225

Jau ne kartą buvo pristatytos veiklos, kurias atlieka mūsų mokyklos mokiniai tarptautiniuose eTwinning projektuose. Balandžio 28 dieną vykdomų projektų koordinatorės, mokytojos J. Bimbienė ir L. Kaulinienė, pasitelkę informacinių technologijų priemones, pravedė integruotas anglų kalbos ir technologijų pamokas mokyklos mokiniams. Šių pamokų tikslas skleisti informaciją apie užsienio partnerių vykdomą projektinį darbą. Mūsų mokiniams buvo parodyta video medžiaga, kuri leido geriau pažinti kitų Europos šalių kultūrą, papročius bei tradicijas.

Technologijų mokytoja Loreta Kaulinienė

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla