Nacionalinė bibliotekų savaitė 2017

Parašyta 2017-04-29 Peržiūros: 406

Š. m. balandžio 24-28 dienomis mūsų mokyklos bibliotekoje vyko renginiai, skirti Nacionalinei bibliotekų savaitei paminėti. Mažieji mokiniai mokėsi daryti skirtukus knygoms. Anglų kalbos mokytoja Ingrida Šinkūnienė ir bibliotekininkė Danutė Slavinskienė supažindino 5a klasės mokinius su knygomis, esančiomis bibliotekoje anglų kalba. 5a klasės mergaitės „pasimatavo“ bibliotekininkės profesiją. Bibliotekos lankytojai galėjo susipažinti su paroda. O anglų kalbos mokytoja Jolita Bimbienė pakvietė bibliotekininkę į pamoką, kurioje 6a mokiniai pristatė žymiausias knygas, išleistas lietuvių ir anglų kalbomis.

Bibliotekininkė Danutė Slavinskienė