Nacionalinė bibliotekų savaitė 2017

Parašyta 2017-04-29 Peržiūros: 406

Š. m. balandžio 24-28 dienomis mūsų mokyklos bibliotekoje vyko renginiai, skirti Nacionalinei bibliotekų savaitei paminėti. Mažieji mokiniai mokėsi daryti skirtukus knygoms. Anglų kalbos mokytoja Ingrida Šinkūnienė ir bibliotekininkė Danutė Slavinskienė supažindino 5a klasės mokinius su knygomis, esančiomis bibliotekoje anglų kalba. 5a klasės mergaitės „pasimatavo“ bibliotekininkės profesiją. Bibliotekos lankytojai galėjo susipažinti su paroda. O anglų kalbos mokytoja Jolita Bimbienė pakvietė bibliotekininkę į pamoką, kurioje 6a mokiniai pristatė žymiausias knygas, išleistas lietuvių ir anglų kalbomis.

Bibliotekininkė Danutė Slavinskienė

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla