Auginame vieni kitus

Parašyta 2014-05-08 Peržiūros: 356

7-ųjų ir 8-ųjų klasių mokinių komanda įsitraukė į respublikinio projekto „Auginkime vieni kitus" veiklą. Projekto tikslas - kurti saugesnę ir draugiškesnę aplinką mokykloje, užmegzti ir puoselėti draugystės ryšius tarp progimnazijos vyresniųjų ir pradinių klasių mokinių.
Komandos nariai iš 8-osios b klasės parengė viktoriną ketvirtokams, septintokai vedė mokymus pirmokams ir antrokams patyčių prevencijos tema.
Pas trečiokus projekto dalyviai lankėsi net ir per pertraukas.
8-osios c klasės mokinės Rugilė Visakavičiūtė ir Elinga Krivickaitė dalyvavo saviugdos grupės „Čia ir dabar" užsiėmimuose. Vaizdo medžiagą parengė 7-osios a klasės mokinė Silvija Žukaitė.

Video matysite čia>>>