Šeštadienių mokyklėlė būsimiems pirmaklasiams

Parašyta 2017-03-24 Peržiūros: 346

Neramūs vaikučiai, būsimi pirmokai, šeštadienį skubėjo į mūsų progimnaziją, kur jų laukė šeštadienio mokyklėlės užsiėmimai. Į mokyklą pro jokias duris nepateksi, jei neturi elektroninio pažymėjimo. Teko spausti skambučio mygtuką. Durys buvo atidarytos ir sveteliai užeiti pakviesti. O koridorių ilgumas ir platumas! Pirmiausia mažieji ir jų tėveliai buvo palydėti į posėdžių salę, kur sužinojo apie pirmojo šeštadienio mokykloje veiklas. Bendra šios dienos tema – namas. Tėvai gavo net dvi valandas atostogų. Pirmoji pamokėlė – matematika. Reikėjo nuspręsti, kiek namui reikia langų ir durų, iš geometrinių figūrų sudėlioti stogą. Šauniai dirbo mažieji architektai, viską atliko. Nušvito spalvingų namelių miestas. Relaksacijos ir žaidimų kambaryje teko jau rimtesnį namelį pasistatyti ir pasakėlę „Kas namelyje gyvena?“ suvaidinti. Per muzikos pamokėlę vaikučiai išmoko dainelę „Namelis girelėje“.
Išeidami vaikai klausė, kada vėl visi susitiks. Šeštadienį, žinoma!

Lietuvių kalbos mokytoja Regina Zapolskienė