Pristatė dovanotas knygas

Parašyta 2017-03-21 Peržiūros: 255

5 a klasės mokinės Kotryna Černiauskaitė, Gintarė Rastenytė, Mantė Smalakytė ir bibliotekos vedėja Danutė Slavinskienė pradinių klasių mokiniams pristatė labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ dovanotas knygas. Vaikai skaitė įdomiausias knygų ištraukas, grožėjosi iliustracijomis, o vėliau džiaugsmingai nešėsi į namus skaityti dažais kvepiančias knygeles. 3 b klasės mokiniai sužinojo, kaip išsirinkti bibliotekoje, knygyne knygą. Bibliotekininkė vaikams priminė, kaip skaityti, prižiūrėti knygas. Tai dar vienas šiltas ir jaukus pabendravimas su mūsų mokyklos bibliotekos gerąja „fėja“.


Pradinio ugdymo mokytoja Loreta Januškevičienė

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla