Mažieji matematikai

Parašyta 2017-03-21 Peržiūros: 314

Mūsų mokyklos 3-4 klasių mokiniai dalyvavo tarptautiniame matematikos konkurse PANGEA. Jį organizuoja Vilniaus INTERNACIONAL SCHOOL. Konkursas Pangea buvo pradėtas organizuoti 2007-aisiais metais Vokietijoje. Šiandien Pangea vyksta septyniolikoje Europos šalių. Lietuvoje pirmą kartą Pangea įvyko 2014 metais.
Vasario 22 d. mokykloje pirmajame etape dalyvavo 18 mokinių. Iš jų keturi mokiniai pateko į antrąjį etapą. Tai 3a klasės mokinys Ignas Petravičius, Emilija Petrulionytė, 3b klasės Ugnius Žilinskas ir 4a Arminas Čekuolis. Kovo 18 d. šie mokiniai sėdo į Krašuonos progimnazijos suolus ir sprendė sudėtingus uždavinius.
Didžiuojamės mažaisiais matematikais ir linkime jiems sėkmės.


Pradinio ugdymo mokytoja Loreta Januškevičienė

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla