Mažieji matematikai

Parašyta 2017-03-21 Peržiūros: 314

Mūsų mokyklos 3-4 klasių mokiniai dalyvavo tarptautiniame matematikos konkurse PANGEA. Jį organizuoja Vilniaus INTERNACIONAL SCHOOL. Konkursas Pangea buvo pradėtas organizuoti 2007-aisiais metais Vokietijoje. Šiandien Pangea vyksta septyniolikoje Europos šalių. Lietuvoje pirmą kartą Pangea įvyko 2014 metais.
Vasario 22 d. mokykloje pirmajame etape dalyvavo 18 mokinių. Iš jų keturi mokiniai pateko į antrąjį etapą. Tai 3a klasės mokinys Ignas Petravičius, Emilija Petrulionytė, 3b klasės Ugnius Žilinskas ir 4a Arminas Čekuolis. Kovo 18 d. šie mokiniai sėdo į Krašuonos progimnazijos suolus ir sprendė sudėtingus uždavinius.
Didžiuojamės mažaisiais matematikais ir linkime jiems sėkmės.

Pradinio ugdymo mokytoja Loreta Januškevičienė