Spalvota vaikystė

Parašyta 2017-03-18 Peržiūros: 239

Tradicinis Vyturių progimnazijos renginys „Spalvota vaikystė“ vėl buvo sukvietęs didelį būrį vaikų. Į renginį atskubėjo darželių: „Želmenėlis“, „Šaltinėlis“, „Gandrelis“, „Saulutė“, „Voveraitė“, darželio-mokyklos „Eglutė“, vaikučiai – būsimieji pirmokai. Kabinetuose vyko trumpos informatikos, matematikos, muzikos, etikos, tikybos pamokėlės. Vaikai atliko įvairias užduotis, dainavo, grojo. Sporto salėje dalyvavo linksmose sportinėse estafetėse, kur demonstravo savo jėgą, ištvermę, greitį, šoko šokį „Kirmėliukas Infantino“. Aktų salėje mažieji susipažino su būsimomis mokytojomis Aldona ir Rasute. Tikėkime, jog šie vaikai rugsėjį nebebijos žengti per mūsų mokyklos slenkstį.

Lietuvių kalbos mokytoja Regina Zapolskienė