Aštuntokai svečiavosi Utenos darbo biržos jaunimo centre

Parašyta 2014-04-10 Peržiūros: 336

Praėjusią savaitę aštuntokai net 3 kartus (kiekviena klasė atskirai) mynė Utenos darbo biržos jaunimo centro slenkstį. Moksleivių laukė Virginija Jaruševičiūtė, Jaunimo darbo centro skyriaus vedėja, ir pokalbis tema „Planuok karjerą atsakingai". Aštuntokai, tyrinėdami Įsidarbinimo galimybių barometrą, sužinojo, kurios profesijos bus paklausios, ką daryti, jei svajonių profesija patenka į mažiausiai paklausių darbo rinkoje profesijų sąrašą, kaip reikia rinktis profesiją, kad netektų nusivilti. Savo žinias apie įvairias profesijas moksleiviai pasitikrino, dalyvaudami protų mūšyje. Aktyviausiems protų mūšio dalyviams buvo įteikti prizai.