Tarptautinio projekto „Jūsų istorija – mūsų istorija“ šalių partnerių susitikimas Italijoje

Parašyta 2017-03-10 Peržiūros: 161

Į antrąjį šalių partnerių susitikimą vasario 15-19 dienomis pakvietė Katanijos, Italijos provincijos Sicilijoje, Elio Vittorini mokyklos bendruomenė. Mūsų mokyklą atstovavo trys mokytojos – Rima Paukštienė, Danguolė Kairienė ir Ingrida Šinkūnienė. Svetingi šeimininkai aprodė savo mokyklą, supažindino su Katanijos istorija ir tradicijomis. Susitikimo metu kiekviena šalis pristatė savo sukurtą žaidimą, kurį galima panaudoti istorijos pamokose. Taip pat buvo pristatyta pirmoji istorinio žurnalo „Chronicle“ dalis. Kiekviena šalis įamžino ir aprašė veiklas senovės ir viduramžių temomis. Pasklaidyti žurnalą galite čia: http://joom.ag/r7aW. Kitas susitikimas planuojamas gegužės mėnesį Vengrijoje, kur mokytojai dalinsis IKT panaudojimo istorijos pamokose gerąja patirtimi.


Projekto koordinatorė Rima Paukštienė

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla