Kitokia IT pamoka

Parašyta 2017-03-10 Peržiūros: 343

Kovo 7 d. Dauniškio gimnazijos informacinių technologijų mokytojos mūsų mokyklos aštuntokus pakvietė į svečius. Mokiniai dalyvavo IT pamokoje, kurios metu atliko įvairias užduotis: ieškojo informacijos internete, rinko taškus su linksmuoju dinozauriuku, dėliojo dėlionę, kurioje užfiksuoti penki gimnazijos objektai. Mokytojos kvietė Atvirų durų Dienos metu susirasti visus penkis objektus ir prie jų nusifotografuoti, trys greičiausiai IT mokytojoms parodę visas penkias padarytas nuotraukas gaus specialius prizus.

IT mokytoja Loreta Deveikienė

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla