Futbolas

Parašyta 2017-03-10 Peržiūros: 661

Šiais metais, jau antrą sezoną, buvo organizuojamos salės futbolo žaidynės mergaitėms „LADYGOLAS“. Utenos rajono mokyklų pogrupyje dalyvavo ir mūsų mokyklos mergaičių futbolo 5-6 kl. ir 7-8 kl. rinktinės. Varžybos vyko 2 ratų sistema, kai visos komandos turi susitikti ir sužaisti tarpusavyje po 2 kartus. Mergaičių 5-6 kl. komanda šiame etape užėmė II vietą. Geriau sekėsi 7-8 kl. mergaičių komandai. Mūsų komanda laimėjusi visas rungtynes, užėmė, aukščiausią, I-ąją vietą ir pateko į Utenos apskrities LADYGOLAS turnyrą.
Sekančiame etape, Utenos apskrities LADYGOLAS turnyre, mūsų mergaičių laukė Ignalinos, Molėtų ir Visagino rajonų komandos nugalėtojos. Po atkaklių kovų mūsų komanda laimėjusi prieš Molėtų ir Visagino komandas, bet nusileidusi Ignalinos mergaičių komandai, užėmė II vietą.
Utenos Vyturių progimnazijos mergaičių futbolo komandoms atstovavo 5a kl. mokinės Neda Klezaitė, Neda Jakštaitė, Gabrielė Vilimaitė ir Iveta Girčytė; 5b kl. mokinės Gustė Malinauskaitė, Viltė Zarankaitė, Ieva Tumėnaitė ir Gabija Jančiūtė; 6b kl. – Simona Vilimaitė, 7a kl. – Gabija Virbūnaitė, Adrija Rastenytė ir Ugnė Pelėdaitė; 7b kl. – Kamilė Puodžiukaitė; 7c kl. – Lina Lingytė ir Gertrūda Skudutytė; 8a kl. – Ernesta Samarskytė.

Kūno kultūros mokytojas Artūras Savickas

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla