Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“
Mokyklu aprupinimas priemonem

Erasmus+ LELETO leidinys

Nuorodos

 

 

 

 

 

 

smm

Utenos jaunimo1

Svietimo centras

emokykla 

LM

NSA 

 

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Nuo 2015-01-01

Futbolas

Parašyta 2017-03-10 Peržiūros: 762

Šiais metais, jau antrą sezoną, buvo organizuojamos salės futbolo žaidynės mergaitėms „LADYGOLAS“. Utenos rajono mokyklų pogrupyje dalyvavo ir mūsų mokyklos mergaičių futbolo 5-6 kl. ir 7-8 kl. rinktinės. Varžybos vyko 2 ratų sistema, kai visos komandos turi susitikti ir sužaisti tarpusavyje po 2 kartus. Mergaičių 5-6 kl. komanda šiame etape užėmė II vietą. Geriau sekėsi 7-8 kl. mergaičių komandai. Mūsų komanda laimėjusi visas rungtynes, užėmė, aukščiausią, I-ąją vietą ir pateko į Utenos apskrities LADYGOLAS turnyrą.
Sekančiame etape, Utenos apskrities LADYGOLAS turnyre, mūsų mergaičių laukė Ignalinos, Molėtų ir Visagino rajonų komandos nugalėtojos. Po atkaklių kovų mūsų komanda laimėjusi prieš Molėtų ir Visagino komandas, bet nusileidusi Ignalinos mergaičių komandai, užėmė II vietą.
Utenos Vyturių progimnazijos mergaičių futbolo komandoms atstovavo 5a kl. mokinės Neda Klezaitė, Neda Jakštaitė, Gabrielė Vilimaitė ir Iveta Girčytė; 5b kl. mokinės Gustė Malinauskaitė, Viltė Zarankaitė, Ieva Tumėnaitė ir Gabija Jančiūtė; 6b kl. – Simona Vilimaitė, 7a kl. – Gabija Virbūnaitė, Adrija Rastenytė ir Ugnė Pelėdaitė; 7b kl. – Kamilė Puodžiukaitė; 7c kl. – Lina Lingytė ir Gertrūda Skudutytė; 8a kl. – Ernesta Samarskytė.

Kūno kultūros mokytojas Artūras Savickas