Aštuntokai lankėsi Utenos regioniniame profesinio mokymo centre

Parašyta 14 Kovas 25 Peržiūros: 435

Aštuntosios a ir b klasių mokiniai apsilankę URPMC sužinojo apie profesinio mokymo programas, stažuotes užsienyje, popamokinę veiklą ir galimybę mokymo centrą pasirinkti jau nuo devintos klasės. Apie tai mokiniams papasakojo socialinė pedagogė Janina Jurgelėnienė ir gimnazijos skyriaus vedėja Gražina Indriūnienė. Mokiniams labiausiai patiko modernios praktinio mokymo laboratorijos. Dauguma jų įrengtos pagal europinius standartus, panaudojant ES lėšas. Jaukioje kavinukėje ragaudami maistininkų keptus skanėstus ir vaišindamiesi arbata, mokiniai dalijosi įspūdžiais, o vienas kitas prasitarė, jog ateityje rinksis šią profesinę mokyklą.
Išvyką organizavo aštuntosios a klasės auklėtoja Laima Matušovienė ir ugdymo karjerai koordinatorė Regina Zapolskienė.