Ketvirtokų matematikos olimpiada

Parašyta 2017-03-06 Peržiūros: 510

Už lango pavasaris, o mokykloje pats darbymetis. Visi nori sužinoti, pasitikrinti ko ir kiek išmoko, keliais laipteliais aukštyn palypėjo. Vyturių progimnazijoje vyko ketvirtųjų klasių matematikos olimpiada. Dalyviai žinojo, kad svarbus ne tik teisingas, bet ir greitas sprendimas. Kaip ir kiekvienoje olimpiadoje, taip ir šioje, vieniems pavyko geriau, kitiems šiek tiek prasčiau, bet visi turime pasidžiaugti, kad mokome tokius vaikus, kurie nebijo iššūkių, nebijo parodyti savo gebėjimų. Pirma vieta galėjo džiaugtis Arminas Čekuolis (4a klasė) ir Emilija Narkūnaitė (4b klasė). Antros vietos laimėtojais tapo Jonas Bernotas (4a) ir Nedas Dijokas (4b). Tretieji – Aistis Linka (4a) ir Titas Didžgalvis (4b). Visi dalyvavusieji apdovanoti diplomais ir padėkos raštais. Nugalėtojams linkime sėkmės rajono matematikos olimpiadoje.

Pradinio ugdymo mokytoja Aldona Belopetravičienė