„Jr. NBA Lietuva“ projekto pristatyme dalyvavo mūsų progimnazijos mokinys

Parašyta 2017-03-03 Peržiūros: 244

4b klasės mokinys Titas Didžgalvis penktadienį (vasario 25 d.) dalyvavo Kaune, kur oficialiai pristatytas antrasis „Jr. NBA Lietuva“ projektas. Jį organizuoja Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA) ir Lietuvos krepšinio federacija (LKF). Tai jau antrus metus Lietuvoje vykstantis jaunųjų krepšininkų turnyras, kuriame varžosi berniukai iki 11 metų ir mergaitės iki 13 metų. „Jr. NBA Lietuva“ projekte dalyvauja beveik 7 milijonai jaunųjų krepšininkų daugiau nei 30 pasaulio šalių. NBA siekia padėti augti jauniesiems krepšininkams, moko pagrindinių įgūdžių. 30 lietuvaičių komandų atstovaus NBA ekipoms.
Talentingasis mūsų krepšininkas Titas dalyvavo įvairiose rungtyse, parodė savo sugebėjimus. Burtų keliu Titas ištraukė „Chicago bulls“ komandos pavadinimą. Taigi uteniškiai vilkės jų marškinėliais ir atstovaus „Chicago bulls“ ekipą.
Džiaugiamės Tito pasiekimais. Jis jau turi daugiau nei trisdešimt medalių, o iš varžybų dažnai grįžta su geriausiojo ar naudingiausiojo žaidėjo taure. Plačiau žiūrėkite čia >>>

Pradinio ugdymo mokytoja Aldona Guobužienė