Mūsų mokykla aktyviai dalyvauja eTwinning tarptautiniame projekte

Parašyta 17 Vasario 27 Peržiūros: 145

Šiais mokslo metais mūsų mokykla aktyviai dalyvauja eTwinning tarptautiniame projekte: Origami folding our ideas. Šalys partnerės ne tik kuria origamius įvairia tematika, pateikia jų gaminimo video, bet ir įvairių švenčių laikotarpiais siunčia mokinių pasveikinimus viena kitai. Mūsų mokyklos mokiniai šv. Valentino proga sukūrė Meilės medį iš spalvotų širdelių su gražiais palinkėjimais anglų ir lietuvių kalbomis. Vėliau tos širdelės tradiciniu paštu iškeliavo į partnerių mokyklas. Malonu matyti, kaip mūsų dovanėlėmis džiaugiasi mokiniai iš Ispanijos, Italijos, Serbijos. Draugystė, bendradarbiavimas, keitimasis idėjomis leidžia suvokti, kokie esame svarbūs Europos sąjungos kontekste.

Projekto vadovė technologijų mokytoja Loreta Kaulinienė