Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“
Mokyklu aprupinimas priemonem

Erasmus+ LELETO leidinys

Nuorodos

 

 

 

 

 

 

smm

Utenos jaunimo1

Svietimo centras

emokykla 

LM

NSA 

 

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Nuo 2015-01-01

Mūsų mokykla aktyviai dalyvauja eTwinning tarptautiniame projekte

Parašyta 2017-02-27 Peržiūros: 263

Šiais mokslo metais mūsų mokykla aktyviai dalyvauja eTwinning tarptautiniame projekte: Origami folding our ideas. Šalys partnerės ne tik kuria origamius įvairia tematika, pateikia jų gaminimo video, bet ir įvairių švenčių laikotarpiais siunčia mokinių pasveikinimus viena kitai. Mūsų mokyklos mokiniai šv. Valentino proga sukūrė Meilės medį iš spalvotų širdelių su gražiais palinkėjimais anglų ir lietuvių kalbomis. Vėliau tos širdelės tradiciniu paštu iškeliavo į partnerių mokyklas. Malonu matyti, kaip mūsų dovanėlėmis džiaugiasi mokiniai iš Ispanijos, Italijos, Serbijos. Draugystė, bendradarbiavimas, keitimasis idėjomis leidžia suvokti, kokie esame svarbūs Europos sąjungos kontekste.

Projekto vadovė technologijų mokytoja Loreta Kaulinienė