Mūsų mokykla aktyviai dalyvauja eTwinning tarptautiniame projekte

Parašyta 2017-02-27 Peržiūros: 219

Šiais mokslo metais mūsų mokykla aktyviai dalyvauja eTwinning tarptautiniame projekte: Origami folding our ideas. Šalys partnerės ne tik kuria origamius įvairia tematika, pateikia jų gaminimo video, bet ir įvairių švenčių laikotarpiais siunčia mokinių pasveikinimus viena kitai. Mūsų mokyklos mokiniai šv. Valentino proga sukūrė Meilės medį iš spalvotų širdelių su gražiais palinkėjimais anglų ir lietuvių kalbomis. Vėliau tos širdelės tradiciniu paštu iškeliavo į partnerių mokyklas. Malonu matyti, kaip mūsų dovanėlėmis džiaugiasi mokiniai iš Ispanijos, Italijos, Serbijos. Draugystė, bendradarbiavimas, keitimasis idėjomis leidžia suvokti, kokie esame svarbūs Europos sąjungos kontekste.

Projekto vadovė technologijų mokytoja Loreta Kaulinienė

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla