Mokytojos Rasos Slesoriūnienės karpinių paroda

Parašyta 2017-02-21 Peržiūros: 410

Buvusi Vyturių progimnazijos mokytoja Rasa Slesoriūnienė mokykloje surengė savo darbų parodą. Mokytoja daug metų domisi karpiniais, karpymo technika, pati karpo įvairios tematikos karpinius. Mokytojos darbų parodos eksponuojamos mūsų rajone, Lietuvoje, Vokietijoje. Daug liaudies menininkės darbų iškeliavo į užsienį. Šiemet mokyklai – 40 metų. Šia proga Rasa Slesoriūnienė mokyklos bendruomenei surengė ir pristatė savo darbų parodą.
Parodos atidaryme dalyvavo mokyklos mokiniai, mokytojai. Mokytoja labai vaizdžiai ir įdomiai papasakojo, kaip gimsta jos kūriniai.
Visą vasario mėnesį mokykloje bus eksponuojama buvusios Vyturių progimnazijos mokytojos Rasos Slesoriūnienės karpinių paroda.
Kviečiame apsilankyti.

Pavaduotoja ugdymui Jolanta Dudlauskienė