„Olympis 2016 – rudens sesija“

Parašyta 17 Vasario 15 Peržiūros: 193

Respublikiniame edukaciniame konkurse „Olympis 2016 – rudens sesija“, kurio tikslas sudominti mokinius mokomuoju dalyku, skatinti mokinių motyvaciją, lavinti darbo kompiuteriu įgūdžius ir skatinti informacinių technologijų panaudojimą ugdyme, puikiai sekėsi mūsų progimnazijos 1a klasės mokiniams: Gerdai Misiūnaitei, Martynui Aleknai, Eivinui Petroniui, Donatui Petrauskui, Bertai Ulevičiūtei, Mingailei Brazauskaitei, Dominykai Seibutytei, Dominykui Černiui, Gabijai Šukaitytei, Godai Zamolskytei, Gintarei Bernotaitei (mokytoja Rita Malinauskaitė). 2a klasės mokiniams: Nojui Pakeniui, Armintai Paškauskaitei, Augustei Grikienytei, Domantui Černiui, Edvinui Drobeliui, Emai Laurinavičiūtei, Karoliui Motiejūnui, Oskarui Kanopai, Dovydui Aleknai, Evelinai Viruišytei (mokytoja Regina Rimkienė). 4b klasės mokiniams: Titui Didžgalviui, Nedui Dijokui, Evelinai Lumbytei, Edvinui Lemeškai, Emilijai Narkūnaitei, Deirai Padkočiūnaitei, Titui Rapoportui (mokytoja Aldona Guobužienė).
Už puikius rezultatus mokiniai gavo 4 medalius, 43 pirmojo laipsnio, 26 antrojo ir 11 trečiojo laipsnio diplomų, padėkas, žaidimus ir rašiklius.
Dėkojame mokinių tėveliams už bendradarbiavimą, vaikų paskatinimą ir palaikymą.

Pradinio ugdymo mokytoja Regina Rimkienė