Metų ketvirtokas 2017

Parašyta 2017-02-12 Peržiūros: 228

Vasario 9 d. progimnazijoje įvyko ketvirtų klasių mokinių žinių viktorina „Metų ketvirtokas“, kurią organizavo ir užduotis vaikams parengė mokytojos Rita Malinauskaitė ir Regina Šinkūnienė. Viktorinoje dalyvavo 8 patys gabiausi, aktyviausi ir darbščiausi ketvirtokai iš 4a ir 4b klasių. Vyturių progimnazijos metų ketvirtoke tapo 4b klasės mokinė Emilija Narkūnaitė, po papildomo turo antrąją vietą laimėjo Titas Didžgalvis (4b), trečiąją – Nedas Dijokas (4b). Ši viktorina nebuvo tik sausas žinių patikrinimas, labai svarbios buvo bendrosios moksleivių žinios, pilietinis smalsumas, domėjimasis šalies ir Utenos istorija, greitas mąstymas ir atmintis.

Pradinio ugdymo mokytoja Rita Malinauskaitė