Minima Saugesnio interneto savaitė

Parašyta 2017-02-09 Peržiūros: 221

Kiekvienais metais vasario mėn. minima Saugesnio interneto savaitė. Mūsų mokyklos IT mokytojos pakvietė 6a ir 7c klasių mokinius stebėti mokytojo Rimvydo Jurkuvėno tiesioginę interaktyvią vaizdo pamoką. „Telia“ B2B treneris vaizdo pamokos metu kalbėjosi su moksleiviais apie įrenginių saugumą ir pagarbų bei atsakingą elgesį internete, kaip atpažinti virusu užkrėstą el. laišką arba SMS, kuo gresia prisijungimas prie nesaugaus „Wi-Fi“ tinklo ir į ką atkreipti dėmesį siunčiantis programėles, kokios informacijos apie save geriau neviešinti ir ką daryti, jei tapai elektroninių patyčių auka.

IT mokytoja Loreta Deveikienė