AIESEC projektas prasidėjo!!!

Parašyta 2014-01-28 Peržiūros: 372

Mūsų progimnazijoje, sausio 24d. prasidėjo AIESEC projektas. Sulaukėme savanorių – stažuotojų iš mums tolimų šalių: Indijos, Indonezijos, Taivano, Brazilijos, Turkijos. Stažuotojai gvildena temas apie šalių kultūrą, religiją, toleranciją ir kt. Atkreiptas dėmesys ir į savanorystės naudą. Šie jauni žmonės dalyvauja kūno kultūros, dailės, geografijos, technologijų, muzikos, tikybos ir anglų kalbos pamokose. Šių pamokų metu jie pristato savo šalį, kalbą, kultūrą, žaidimus, meną ir t.t. Savanoriai šiltai bendrauja su mūsų progimnazijos mokiniais bei mokytojais. Mokiniai labai laukia stažuotojų dalyvavimo pamokose. Svečiai kartu su mokyklos mokiniais paruoš renginį „Tautų mugė". AIESEC projekto trukmė - 6 savaites (2014-01-24 iki 2014-03-07). Tai – edukacinis projektas, paremtas neformaliu ugdymu. Projekto tikslas - pagerinti moksleivių anglų kalbos žinias, susipažinti su įvairiomis kultūromis, ugdyti moksleivių sąmoningumą, įkvėpti siekti gilesnių žinių, suteikti informacijos apie galimybes prasmingai mokytis ir tobulėti.

AIESEC - yra tarptautinė, ne pelno siekianti, nepolitinė, aukštojo išsilavinimo studentų organizacija Ji save apibrėžia „tarptautinis tinklas jauniems žmonėms, siekiantiems atrasti ir vystyti savo potencialą bei įgūdžius, taip prisidedant prie savų valstybių ir visuomenių vystymosi".
AIESEC centrinė būstinė šiuo metu yra Roterdame (Olandija). Šis jaunimo tinklas 2013m. sausio duomenimis apima 86 000 studentų iš 113 šalių iš 2400 viso pasaulio universitetų, įvykdo maždaug 5000 stažuočių programų kiekvienais metais.

Geografijos mokytoja Danguolė Kairienė