Integruota pasaulio pažinimo-dailės pamoka „Vandens paslaptys“

Parašyta 2017-02-03 Peržiūros: 319

Niekas nebeabejoja, kad smagiausia yra mokytis žaidžiant. Pirmokai žaisdami įsitikino, kad vanduo gali būti skystas, kietas, dujinis. Mokiniai atliko nesudėtingus eksperimentus su vandeniu. Vandenį, virino, garino, užšaldė ledą, tirpdė sniegą, liejo spalvas ant ledo ir sniego. Mokyklos kieme sniegas nusidažė gražiausiomis spalvomis. Tai suteikė vaikams daug malonumo ir džiaugsmo.
Atsinešę iš lauko sniego gniūžtę, visi kartu stebėjo sniego tirpimą. Kad būtų viskas tikslu ir aišku, buvo naudojamas termometras. Neprireikė daug laiko, kol sniegas ištirpo, o kibirėlyje liko nešvarus vanduo ir smėlis.

Pradinio ugdymo mokytoja Rita Malinauskaitė