Senoviniai stalo žaidimai

Parašyta 2017-01-30 Peržiūros: 570

Sausio 30 dieną progimnazijos pradinių klasių mokiniai turėjo galimybę pamatyti įdomią ir žaismingą „Vikingų kaimo“ edukacinę programą. Jau šeštus metus gyvuojanti edukacinė programa apie senovinius stalo žaidimus 2014 m. Kultūros Ministerijos buvo apdovanota kaip viena iš geriausių metų edukacinių programų vaikams ir jaunimui. „Vikingų kaimo“ atstovas pristatė unikalią edukacinę programą apie senovinius stalo žaidimus.
Pamokos metu mokiniai susipažino su senoviniais drabužiais pasipuošusiu edukatoriumi, sužinojo stalo žaidimų atsiradimo istoriją, bei tapo aktyviais programos dalyviais: mokėsi ir mokė vieni kitus žaidimo taisyklių. Žaisdami mokėsi ne tik laimėti, bet ir pralaimėti, lavino loginį, strateginį mąstymą, bei bendravimo įgūdžius. Mokiniai turėjo galimybę išmėginti įvairiausius viduramžių Europoje ir Lietuvoje mėgstamus žaidimus, kuriuos žaisdavo ne tik vaikai, bet ir suaugusieji.

Pradinio ugdymo mokytoja Regina Rimkienė