Utenos miesto mokyklų pradinių klasių mokinių krepšinio 3x3 varžybos

Parašyta 2017-01-28 Peržiūros: 429

Sausio 18 dieną Utenos daugiafunkcio sporto centro (DSC) krepšinio salėje vyko Utenos miesto mokyklų pradinių klasių mokinių krepšinio 3x3 varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti.
Mokyklos varžėsi dvejose grupėse: „A“ grupėje – Krašuonos, Vyturių progimnazijos, Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyrius (dvi komandos) ir Aukštakalnio pradinė mokykla (dvi komandos), „B“ grupėje – mokyklos-vaikų darželiai „Varpelis“ ir „Eglutė“. Pirmąją vietą „A“ grupėje iškovojo Vyturių progimnazija, antrąją – Aukštakalnio II komanda, trečiąją – „Žiburio“ I komanda. „B“ grupėje pirmąją vietą iškovojo mokykla-vaikų darželis „Eglutė“, antrąją – mokykla-vaikų darželis „Varpelis“.
„A“ grupės aukso medaliais pasipuošė Titas Didžgalvis, Arminas Čekuolis, Aistis Linka, Nojus Žuronskas, komandos (vadovė Rima Raudonienė), „B“ grupės čempionai – Titas Deveikis, Justė Bernotaitė, Dovydas Černiauskas, Tajus Norkūnas (komandos vadovė Valda Venclovienė).

Utenos DSC inf.
Informaciją pateikė pradinio ugdymo mokytoja Rita Malinauskaitė