Edukacinė pamoka „Pasakų karalystėje“

Parašyta 2017-01-24 Peržiūros: 287

1a klasės mokiniai, lydimi klasės mokytojos Ritos Malinauskaitės, lankėsi Utenos miesto Pegaso knygyne. Mokiniai dalyvavo edukacinėje Pegasiuko pamokėlėje, kurios tema „Pasakų karalystėje“. Vaikus pasitiko pasakų fėja, buvusi mūsų mokyklos mokinė Laima Mačiulytė, dirbanti knygyne. Visi kartu prisiminė ir aptarė girdėtas, matytas, skaitytas pasakas, atliko įvairias užduotis, sprendė kryžiažodžius. Už aktyvų dalyvavimą pamokėlėje visi gavo padėkas, dovanas.


Pradinio ugdymo mokytoja Rita Malinauskaitė

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla