Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“
Mokyklu aprupinimas priemonem

Erasmus+ LELETO leidinys

Nuorodos

 

 

 

 

 

 

smm

Utenos jaunimo1

Svietimo centras

emokykla 

LM

NSA 

 

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Nuo 2015-01-01

Šaškių varžybose antroji vieta

Parašyta 2017-01-20 Peržiūros: 285

Sausio 18 d. Utenos daugiafunkcinėje sporto arenoje, vyko Utenos rajono mokyklų mokinių šaškių čempionatas. Mūsų mokyklos, Utenos Vyturių progimnazijos, komanda, surinkusi 7 taškus ir tik 2,5 taško nusileidusi Rapolo Šaltenio progimnazijai, užėmė aukštą II-ją vietą. Dėkojame mūsų mokyklos mokiniams Akvilei Trakelytei, Pijui Gogeliui, Mindaugui Baliukevičiui ir Airidui Šukaičiui už puikų pasirodymą bei mokyklos vardo garsinimą sporto varžybose.

Kūno kultūros mokytojas Artūras Savickas