Šaškių varžybose antroji vieta

Parašyta 2017-01-20 Peržiūros: 228

Sausio 18 d. Utenos daugiafunkcinėje sporto arenoje, vyko Utenos rajono mokyklų mokinių šaškių čempionatas. Mūsų mokyklos, Utenos Vyturių progimnazijos, komanda, surinkusi 7 taškus ir tik 2,5 taško nusileidusi Rapolo Šaltenio progimnazijai, užėmė aukštą II-ją vietą. Dėkojame mūsų mokyklos mokiniams Akvilei Trakelytei, Pijui Gogeliui, Mindaugui Baliukevičiui ir Airidui Šukaičiui už puikų pasirodymą bei mokyklos vardo garsinimą sporto varžybose.

Kūno kultūros mokytojas Artūras Savickas

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla