Origami paroda

Parašyta 2017-01-16 Peržiūros: 231

Mūsų mokyklos 7a klasės mokiniui Ignui Jakšiui, kurio „origami“ technika atlikti originalūs darbai papuošė Utenos kūrybinių industrijų centrą, vos trylika metų! Tiesa, amžius Jam visai netrukdo stebinti uteniškius savo kruopštumu ir kūrybiškumu. Taurapilio administracija džiaugiasi galimybe parodyti centro lankytojams Igno sukurtą kompoziciją „Žiema“ (projekto vadovė mokytoja Loreta Kaulinienė) ir laukia naujų jo kūrybinių darbų ateityje.


Technologijų mokytoja Loreta Kaulinienė

 

 

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla