Edukacinė programa „Knygų šalyje“

Parašyta 2016-12-21 Peržiūros: 254

3b ir 4b klasių mokiniai lankėsi A. ir M. Miškinių bibliotekoje, kur buvo įsikūrusi keliaujanti Knygų šalis. Joje šeimininkavo dailininkė Sigutė Chlebinskaitė ir Brailio rašto žinovas Vytautas Gendvilas. Mokiniai turėjo progą sužinoti kaip atrodo muziejinės, šviečiančios, judančių vaizdų knygos prieš 200 metų, susipažino su knygų kūrimo paslaptimis, mokėsi maketuoti knygeles.
Edukacinės programos metu mokinius labai sužavėjo darbas su Brailio rašto mašinėlėmis. Nors mašinėlė maža ir turi vos šešis klavišus, susigaudyti, kuris spausdins taškelius – labai sudėtinga. Reikėjo atstovėti ilgą eilę, išklausyti Brailio rašto žinovo V. Gendvilo mokymus, kaip naudotis mašinėle, be klaidų rašyti savo vardą ir pavardę bei savo miesto pavadinimą. Ši viešnagė paskatino vaikus susimąstyti apie skirtingo likimo žmones ir pajusti, ką reiškia „skaityti rankomis“, sužinoti knygų gaminimo paslaptis.


Pradinio ugdymo mokytoja Aldona Guobužienė

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla