Priešmokyklinukų iš darželio „Želmenėlis“ viešnagė

Parašyta 2016-12-21 Peržiūros: 235

Prieš didžiąsias metų šventes mūsų mokykloje apsilankė būsimieji pirmokai iš lopšelio-darželio „Želmenėlis“. Mokyklos valgykloje jiems vyko matematikos pamokėlė, kurios metu vaikučiai mokėsi pirkti mūsų skaniąsias bandeles, patys skaičiavo centus ir skubėjo draugams į pagalbą. Pasistiprinę ir įgiję jėgų sportavo, vaidino, žaidė ir linksminosi žaidimų kambaryje. Mažylius džiugino linksmosios nykštukės, o po Kalėdine eglute rado dovanėlių. Juk kokios šventės be dovanų?


Pradinio ugdymo mokytoja Aldona Guobužienė

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla