8-okų naktis mokykloje

Parašyta 2014-04-19 Peržiūros: 362

Kiekvieną rytą mus mokykla pasitinka ir po pamokų išlydi linksma arba susikaupusi, triukšminga arba sunerimusi. O kokia Vyturių progimnazija naktį? Ar ji liūdna, ar ji svajinga? Naktį mokykloje praleisti mus pakvietė klasės auklėtoja. Prieš pat Velykų atostogas, mokykloje nakvojome mes, 8b klasės mokiniai. Vyko įvairūs užsiėmimai, žaidėme komandinius žaidimus ir ilsėjomės. Labiausiai patiko vaikščioti labirintais ir ieškoti paslėptų užduočių. Nakčiai einant į pabaigą mus iš miego pažadino auklėtoja, surengusi kvadrato varžybas. Pavargę po žaidimų ir sporto, naktį užbaigėme 50-ame kabinete ilsėdamiesi bei mėgaudamiesi filmais.
Šis renginys leido mums geriau vieniems kitus pažinti ir praplėsti draugystės ryšius. Dėkojame taip pat dalyvavusioms mokytojoms – klasės auklėtojai R. Stauskienei ir informacinių technologijų mokytojai L. Deveikienei.