Erasmus+ daugiašalio projekto „Your history is our history“ vykdymas

Parašyta 2016-12-14 Peržiūros: 343

Vykdydami Erasmus+ daugiašalio projekto „Your history is our history“ (Jūsų istorija – mūsų istorija) numatytas veiklas 6a, 6b ir 5a, 5b klasių mokiniai apsilankė Rokiškio krašto muziejuje, kur susipažino su žalvario amžiaus istoriniu laikotarpiu, baltiška ornamentika. Mokiniai išgirdo pasakojimą apie gaminius iš žalvario, jų gamybos technologijas, žalvarinius papuošalus, būdingus Sėlos kraštui. Kiekvienas dalyvis po edukacinės programos išsinešė savo pagamintą originalų papuošalą. Taip pat, sužinojo apie senovinius pieno produktų gaminimo būdus, pamatė etnografinius pieno rauginimo, sviesto mušimo ir kitokius indus ir paragavo sūrių. Be to, išgirdo muilo atsiradimo istoriją, išmoko pasigaminti muilą, sukūrė jo receptą pasirinkdami mėgstamą kvapą ir natūralius dažus.

Projekto koordinatorė
Rima Paukštienė