Projektas „Vaikų mokymas plaukti“

Parašyta 2016-12-09 Peržiūros: 260

2a ir 2b klasių mokiniai ir mokytojos Regina Rimkienė ir Almantė Šimonėlienė nekantriai laukė pirmųjų projekto „Vaikų mokymas plaukti – 2016“ plaukimo pamokų. Projektą koordinuoja ir administruoja Lietuvos plaukimo federacija, o finansuoja Kūno kultūros ir sporto departamentas prie LR Vyriausybės.
Pabaigus projekto programą kiekvieno mokinio pasiekimai buvo įvertinti individualiai. Vaikai buvo mokomi plaukti pagal LPF parengtą vaikų mokymo plaukti metodiką. Projektas truko 18 pamokų. Padedant trenerei Jurgitai Jurkėnienei vaikai įgijo šiuos įgūdžius: bendrą pripratimą prie vandens aplinkos, sulaikyti kvėpavimą ir orientuotis po vandeniu. Išmoko plūduriuoti horizontalioje ir vertikalioje padėtyje, keisti kūno padėtį, atlikti įkvėpimo ir iškvėpimo į vandenį pratimus, slinkti ant krūtinės ir nugaros, atlikti šuoliuką į vandenį ant kojų, panerti po vandeniu ir ištraukti ant dugno gulintį daiktą, nuplaukti 25 m nugara ar krauliu.
Vaikų mokymas plaukti yra svarbi veikla keliais aspektais – pradinių plaukimo įgūdžių mokymo ir saugaus elgesio prie vandens, skendimų prevencijos, fizinio aktyvumo didinimo ir talentingų vaikų plaukimui paieškos prasme.


Pradinio ugdymo mokytoja Regina Rimkienė

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla