Dėkojame 2a klasės tėvams

Parašyta 2016-12-09 Peržiūros: 263

Baigėsi TAMO grupės organizuotas konkursas, kurio dalyviai galėjo laimėti visai klasei skirtas elektronines pratybas EMA. 2a klasės mokiniai ir mokytoja Regina Rimkienė džiaugiasi, kad tėvai suvienijo jėgas ir laimėjo EMA pratybas. Konkurso organizatoriai suteikė 2a klasės mokiniams galimybę vieno pasirinkto dalyko elektronines pratybas nemokamai naudoti vienerius mokslo metus. Mokiniai, atlikdami matematikos užduotis EMA pratybose, patiria mokymosi sėkmę, juos lydi šaunūs EMA personažai ir SAFARI žvėreliai. 2a klasės mokiniai ir mokytoja dėkoja klasės tėveliams už aktyvumą ir tokią pažangią individualizuoto mokymo(si) priemonę.

Pradinio ugdymo mokytoja Regina Rimkienė