Svarbiausia tėvelių dovana

Parašyta 2016-12-08 Peržiūros: 698

Lapkritis užleido vietą gruodžiui, žemę pradėjo dengti sniego paklotas. Šis laikas pasikeitimų atnešė ne tik į gamtą, bet ir į sielą. Mat tai – mistiškas metas, Advento mėnuo, kurio ramybė ir susikaupimas veda į didžiąją šventę – Kalėdas.
Advento kalendorius – yra graži Kalėdų laukimo tradicija. 1a ir 2 a klasių mokiniai ir mokytojos Rita Malinauskaitė ir Regina Rimkienė džiaugiasi tėvelių pagamintais Advento kalendoriais, sugalvotomis užduotimis, prizais. Kalendorius padeda vaikams geriau suprasti bėgantį laiką ir laukti Kalėdų. Kasdien atversdami po vieną Advento kalendoriaus langelį, vaikai mokosi suprasti bėgančią dienų tėkmę. Klasėms dovanoti elniai Rudolfai – nuoširdus ir kruopštus tėvelių darbas. Tėvai puoselėja vaikų kūrybingumą ir kartu su vaikais prasmingai leidžia laiką.
Svarbiausia tėvelių dovana per Adventą savo vaikams – dėmesys ir laikas, praleistas kartu. Sėkmingai vaikų raidai reikalingas paprastas, šiltas ir nuoširdus pašnekesys įveikiant sunkumus, su kuriais jis susiduria.

Pradinio ugdymo mokytoja Rita Malinauskaitė