Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“
Mokyklu aprupinimas priemonem

Erasmus+ LELETO leidinys

Nuorodos

 

 

 

 

 

 

smm

Utenos jaunimo1

Svietimo centras

emokykla 

LM

NSA 

 

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Nuo 2015-01-01

Mokinių laimėjimai – VIII-jame fotografijų ir dailės darbų konkurse „Žiedų pasaulis“

Parašyta 2016-12-06 Peržiūros: 379

Dar rugsėjo pradžioje mūsų mokyklos mokiniai sulaukė kvietimo dalyvauti VIII-jame fotografijų ir dailės darbų konkurse „Žiedų pasaulis“, kurį organizavo Sartų regioninio parko direkcija. Kvietė moksleivius fotografuoti, tapyti ar kitomis priemonėmis įamžinti pačius gražiausius žiedus, kuriuos galima pamatyti pievose, miškuose, soduose. 2016 m. lapkričio 24 d. mūsų mokyklos mokiniai lydimi dailės mokytojos Editos Ramelienės ir direktorės pavaduotojos ugdymui Rasos Drungienės dalyvavo fotografijų ir dailės darbų konkurso „Žiedų pasaulis“ parodos atidaryme. Konkurso organizatoriai parodos laureatams įteikė diplomus, parodos katalogus. Mūsų mokyklos 4b klasės mokinei Evelinai Lumbytei įteiktas laureato diplomas ir darbų katalogas. Liudui Remeikai 5a, Nedai Jakštaitei 5a, Godai Žibūdaitei 6b, Dovydui Mintautui 6b, Evelinai Kazlauskaitei 6b įteikti padėkos raštai, darbų katalogai. Džiugu.


Dailės mokytoja Edita Ramelienė