2016 m. lapkričio 26 d. „Bebro“ konkurso apdovanojimo šventė

Parašyta 2016-11-29 Peržiūros: 219

Jau tryliktą kartą Lietuvoje informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ kvietė 3–12 kl. mokinius išmėginti savo jėgas sprendžiant įdomius uždavinius. Šie žaismingai ir suprantamai formuluojami uždaviniai apima visas svarbiausias informatikos sritis, parodo jų dermę su kitais mokslais. Vyturių progimnazijos 3a klasės mokinys Ignas Petravičius užėmė III vietą šalyje. Jis buvo pakviestas į apdovanojimo šventę – jam buvo įteiktas „Bebro“ pagyrimo raštas. Renginys vyko lapkričio 26 dieną parodos „Mokykla 2016“ metu Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“.
Ignas lanko neformalaus vaikų švietimo užsiėmimus „Fantazuok, programuok, dalinkis...“. Užsiėmimo metu mokiniai mokosi intuityvaus programavimo: kuria vaizdus, animaciją, muziką, žaidimus ir kt., savo kūriniais dalijasi su kitais.

IT mokytoja Galina Šerlatienė