Klaida

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but 2016_naujienos/2016-11-24_kvadrato_varzybos is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Kvadratas 2016

Parašyta 2016-11-25 Peržiūros: 1172

Š. m. lapkričio mėn. 22-24 dienomis vyko Utenos miesto mokyklų mokinių kvadrato varžybos mergaičių ir berniukų grupėse. Šiose varžybose dalyvavo ir mūsų mokyklos kvadrato komandos sudarytos iš 5-6 kl. mokinių. Mergaičių komandai atstovavo Neda Klezaitė (5a), Kamilė Meidutė (5a), Gustė Malinauskaitė (5b), Ieva Tumėnaitė (5b), Viltė Zarankaitė (5b), Mingailė Arbočiūtė (6a), Jovita Klėtkutė (6a), Rugilė Navikaitė (6a), Gabija Tumelionytė (6a), Liucija Grušeckaitė (6b) ir Evelina Kazlauskaitė (6b). Mūsų mergaitės pasirodė labai gerai ir tik po lygios ir labai atkaklios kovos pralaimėjo finalinėje kovoje ir užėmė II–ąją vietą. Berniukų komandai atstovavo Karolis Kardelis (5a), Kristupas Vansevičius (5a), Aironas Glebas (5b), Džiugas Urbonas (5b), Lukas Baskevičius (6a), Deividas Gylys (6a), Marijus Greinis (6b), Haroldas Trinskis (6b) ir Dovydas Mintautas (6b). Mūsų berniukų komandai sekėsi dar geriau. Įtikinamai nugalėję Krašuonos ir Rapolo Šaltenio progimnazijų komandas jie užėmė I–ąją vietą ir iškovojo mūsų mokyklai taurę, bei kelialapį į Lietuvos mokyklų mokinių tarpzonines kvadrato varžybas, kur susigrums su kitų miestų stipriausiomis komandomis. Ačiū ir sėkmės jiems tolesnėse kovose.

Kūno kultūros mokytojas Artūras Savickas

{gallery}2016_naujienos/2016-11-24_kvadrato_varzybos{/gallery}