Kvadratas 2016

Parašyta 2016-11-25 Peržiūros: 529

Š. m. lapkričio mėn. 22-24 dienomis vyko Utenos miesto mokyklų mokinių kvadrato varžybos mergaičių ir berniukų grupėse. Šiose varžybose dalyvavo ir mūsų mokyklos kvadrato komandos sudarytos iš 5-6 kl. mokinių. Mergaičių komandai atstovavo Neda Klezaitė (5a), Kamilė Meidutė (5a), Gustė Malinauskaitė (5b), Ieva Tumėnaitė (5b), Viltė Zarankaitė (5b), Mingailė Arbočiūtė (6a), Jovita Klėtkutė (6a), Rugilė Navikaitė (6a), Gabija Tumelionytė (6a), Liucija Grušeckaitė (6b) ir Evelina Kazlauskaitė (6b). Mūsų mergaitės pasirodė labai gerai ir tik po lygios ir labai atkaklios kovos pralaimėjo finalinėje kovoje ir užėmė II–ąją vietą. Berniukų komandai atstovavo Karolis Kardelis (5a), Kristupas Vansevičius (5a), Aironas Glebas (5b), Džiugas Urbonas (5b), Lukas Baskevičius (6a), Deividas Gylys (6a), Marijus Greinis (6b), Haroldas Trinskis (6b) ir Dovydas Mintautas (6b). Mūsų berniukų komandai sekėsi dar geriau. Įtikinamai nugalėję Krašuonos ir Rapolo Šaltenio progimnazijų komandas jie užėmė I–ąją vietą ir iškovojo mūsų mokyklai taurę, bei kelialapį į Lietuvos mokyklų mokinių tarpzonines kvadrato varžybas, kur susigrums su kitų miestų stipriausiomis komandomis. Ačiū ir sėkmės jiems tolesnėse kovose.


Kūno kultūros mokytojas Artūras Savickas

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla