Mažųjų skaitytojų šventė

Parašyta 2016-10-27 Peržiūros: 264

Pasak Volto Disnėjaus, knygose lobių gerokai daugiau už visus, visų piratų, visose salose paslėptus lobius ir turtus. Šių lobių ieškojo ir nemažas būrys vyturiukų. Tradiciškai spalio mėnesį apdovanojami mažieji bibliotekos skaitytojai, kurie per metus surado didžiausią lobių skrynią, tai yra perskaitė daugiausia knygų. Šiais metais renginį kūrybiškai vedė penktokai. Bibliotekos vedėja knygos bičiuliams įteikė dovanėles ir palinkėjo dažniau paimti knygą į rankas ir keliauti į dykumas, žvaigždes, aplankyti neregėtus miestus, paslaptingas vietoves; patirti džiaugsmą ir skaitymo malonumą.

Bibliotekos vedėja Danutė Slavinskienė